OFERTA


MOONFIELD STUDIO to pracownia projektowa, w której powstają wyjątkowe projekty przestrzeni prywatnych i publicznych. Stworzymy dla Ciebie piękny i wyjątkowy projekt wnętrza, który będzie zawierał wszystko od koncepcji, profesjonalnych wizualizacji 3D, przez prezentację projektów w WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI, do szczegółowych opracowań wykonawczych. Nasze wyjątkowe pomysły na aranżację przestrzeni spotykają się z wiedzą, doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem naszego zespołu, dzięki czemu powstają wyjątkowe realizacje, spełniające marzenia naszych klientów. Współpraca odbywa się w sposób metodyczny i sprawdzony aby zagwarantować inwestorowi pełny komfort i satysfakcję z końcowego projektu.

Z wielką dumą i ekscytacją, jako pierwsza i jedyna firma w Lublinie, oraz jedna z nielicznych w Polsce, oddajemy w Państwa ręce narzędzia do prezentacji projektów w WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI. Jest to jedyna dostępna technologia umożliwiająca przeniesienie inwestora do wnętrza projektu, tym samym dająca odczucia jego realnej skali, materiałów, faktur i oświetlenia, jeszcze przed realizacją budowy. Żadne dotychczas dostępne środki przekazu typu wizualizacje 3D czy 360 stopni, wyświetlane na płaskim monitorze nie były w stanie oddać wrażeń jakie oferuje ta innowacyjna technologia, którą wdrożyliśmy dla wszystkich naszych klientów.

Dlaczego tak bardzo tym się ekscytujemy?

Współpraca z klientem na temat projektu wnętrza opiera się na partnerskim dialogu.

Podstawowym narzędziem prowadzenia tego dialogu są rysunki techniczne i wizualizacje na ekranie monitora aby odpowiednio zaprezentować powstające projekty.

MOONFIELD STUDIO jako jedna z nielicznych firm w Polsce zainwestowała w najnowocześniejszy, najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt dostępny na rynku, aby wprowadzić wszystkich swoich klientów na zupełnie nowy poziom współpracy…do WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI!

Wrażeń po prostu nie można opisać słowami, dlatego zobrazujemy ja poniższą grafiką.